GELECEĞİ BİRLİKTE YARATMAK

Türkiye’nin geleceğini, özel ve resmi kurumların daha etkili ve etkin yönetilerek verimliliğin ekonomik gelişmenin motoru haline getirilmesinde gören ve bu inançla yola çıkan bir grup Türk mühendisi, ekonomisti, işletmecisi ve sosyal bilimcisi UNICON Grubu bünyesinde GELECEĞİ BİRLİKTE YARATMAK  vizyonu ile Yönetim Danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Bu vizyonla 1991 senesinde  yönetim ve yatırım danışmanlığı konusunda faaliyet göstermek için Ankara’da ilk nüvesi kurulan UNICON, kısa zamanda çok başarılı projelere imza atmış, uluslar arası ihaleler kazanmış ve DÜNYA BANKASI, AB ve GTZ (Alman Devlet Desteği) gibi kuruluşların takdirini toplamıştır.

UNICON’un yeterlilikleri ve entellektüel sermayesi; endüstri tecrübesi, yurtiçi ve yurtdışında tamamladığı projeler ve projeye adanmışlıkları ile zenginleşmiştir. UNICON başta TÜBİTAK, TSE, KOSGEB, DEVLET PLANLAMA TEŞKİLATI , ANKARA SANAYİ ODASI gibi kamu kurumları olmak üzere Otomotiv, Ulaştırma, Sağlık, Tekstil, Endüstriyel Ürünler, Gıda, İnşaat, İmalat ve Hizmet sektöründeki öncü firmaların yöneticileri ile çalışmıştır.

Reklamlar